Program
Dit besøg
FAQ
En ølbar
To Øl
Om VoxHall
Production specs
Ansatte
Bestyrelse
Fakta
Presse
Lej VoxHall
Frivillige
Part
Om Part
Gauss
Arkiv
Gavekort
Søg
(0045) 8730 9797
voxhall@fondenvoxhall.dk
Newsletter sign-up
Login (Billetten)
Cookie consent
Facebook
Instagram
Twitter
En
Gauss 360: Døtre, Sara Lina, Köz & exefile@waldúe
19.04.24
Hempler – solo
19.04.24
Barbro & Mija Milovic
27.04.24
Spot Festival 2024
03.05.24 - 04.05.24
Late Runner & Upopulær Mekanik
08.05.24
Fabräk + support Oskar Witt
10.05.24
Gauss Exit The Binary: Dragongirl, The Bird & Pradanøia
11.05.24
Big Brave
16.05.24
Klejtrup Musikefterskole
17.05.24
Kindsight + special guest 7ebra
18.05.24
Lamentari + special guests Xenoblight
23.05.24
Death To Aarhus vol. 2
25.05.24
Julie Byrne
27.05.24
Christian Høgh & Hummerdreng
30.05.24
Hudsult & Torch
31.05.24
Dinosaur Jr
05.06.24
Mildlife
10.06.24
Black Stone Cherry + Support Kelsy Karter & The Heroines
11.06.24
Fredagsslik feat.: Smertegrænsens Toldere, War Of Destruction, Slovgh og Brandsår
14.06.24
St. Paul & The Broken Bones
17.06.24
Flogging Molly
29.07.24
Anthony Naples
16.08.24
Allah-Las
26.08.24
Palle Mikkelborg / Jakob Bro / Marilyn Mazur
02.09.24
Avi Kaplan
10.09.24
1349 & Kampfar + support Afsky
03.10.24
Pauline
11.10.24
Malk De Koijn
18.10.24
Malk De Koijn – Ekstra Koncert
19.10.24
Marie Key
25.10.24
URO
26.10.24
When Saints Go Machine
02.11.24
Katinka Band
08.11.24
Blaue Blume
09.11.24
Efterklang
15.11.24
Selma Judith
16.11.24
Kakkmaddafakka
21.11.24
Mads Langer
29.11.24
The Raveonettes
06.12.24
Nakkeknaekker + support Rot Away
07.12.24
Gauss 360: Døtre, Sara Lina, Köz & exefile@waldúe
19.04.24
Hempler – solo
19.04.24
Barbro & Mija Milovic
27.04.24
Spot Festival 2024
03.05.24 - 04.05.24
Late Runner & Upopulær Mekanik
08.05.24
Fabräk + support Oskar Witt
10.05.24
Gauss Exit The Binary: Dragongirl, The Bird & Pradanøia
11.05.24
Big Brave
16.05.24
Klejtrup Musikefterskole
17.05.24
Kindsight + special guest 7ebra
18.05.24
Lamentari + special guests Xenoblight
23.05.24
Death To Aarhus vol. 2
25.05.24
Julie Byrne
27.05.24
Christian Høgh & Hummerdreng
30.05.24
Hudsult & Torch
31.05.24
Dinosaur Jr
05.06.24
Mildlife
10.06.24
Black Stone Cherry + Support Kelsy Karter & The Heroines
11.06.24
Fredagsslik feat.: Smertegrænsens Toldere, War Of Destruction, Slovgh og Brandsår
14.06.24
St. Paul & The Broken Bones
17.06.24
Flogging Molly
29.07.24
Anthony Naples
16.08.24
Allah-Las
26.08.24
Palle Mikkelborg / Jakob Bro / Marilyn Mazur
02.09.24
Avi Kaplan
10.09.24
1349 & Kampfar + support Afsky
03.10.24
Pauline
11.10.24
Malk De Koijn
18.10.24
Malk De Koijn – Ekstra Koncert
19.10.24
Marie Key
25.10.24
URO
26.10.24
When Saints Go Machine
02.11.24
Katinka Band
08.11.24
Blaue Blume
09.11.24
Efterklang
15.11.24
Selma Judith
16.11.24
Kakkmaddafakka
21.11.24
Mads Langer
29.11.24
The Raveonettes
06.12.24
Nakkeknaekker + support Rot Away
07.12.24
show = false, 5000); " aria-live="assertive" class="fixed inset-0 z-50 flex items-end px-4 py-6 pointer-events-none sm:p-6 sm:items-start" >
Luk
Tryk på enter for at søge eller ESC for at lukke
(Luk)
Translate using Google Translate
Close